Skjermbilde 2014-06-17 kl. 10.57.25

Agenda og referater fra skolegruppemøtene


2017

15. februar, Huseby skole: Invitasjon - Agenda - Referat - SMU spørreskjema - Ressursfordelingsmodellen

27. april, Majorstuen skole: Agenda Oslo KFU møte gruppe E og F 2017 200417

______________________________________________________________________________________________

2016

18. April, Bjørnsletta skole:  Agenda - Referat -  Presentasjon fra områdedirektør

08. september, Grindbakken skole: Invitasjon - Agenda - Referat

Presentasjon Grindbakken skole Tips, råd og anbefalinger til foresatte ved Lysejordet skole - Voksne For Barn

23. November, Marienlyst skole: Invitasjon - Agenda - Rekruttering til SAMFOR

Presentasjon fra UDE - Presentasjon på Marienlyst skole - Referat

2015

12. Februar, Majorstua skole: Presentasjon  - Referat

23. April, Ruseløkka skole: InvitasjonReferat -  Presentasjon fra Ruseløkka skole

19. November, Svendstuen skole: Invitasjon 


 

2014 

14. Januar, Lysejordet skole:   Agenda - Referat

06. Mai, Bogstad skole: Agenda  – Presentasjon av Bogstad skole - Referat - Områdemøte våren 2014

09. Oktober på Uranienborg skole: Agenda - Referat

Presentasjon av Uranienborg skole
Rutiner ved fravær – Uranienborg skole

Rutine ved forsent komming
Informasjonshefte 2014-2015


2013

30. Januar på Hovseter skole: Innkalling -  Referat - Presentasjon: Elektronisk registreringssystem

18. April på Øraker skole: Agenda - Referat

07. Mars på Sørkedal skole (Trafikksikring): Referat

10 Oktober på Vinderen skole: Agenda



2012

09. Januar på Bestum skole (Trafikksikring): Innkalling -  Referat

16. Februar på Bestum skole: Innkalling - Referat

05. Mars på Lysejordet skole (Trafikksikring): Innkalling - Referat

22. Mai på Sollerudstranda skole:  Innkalling 

25. Oktober på Lilleaker skole: Agenda - Referat

2011

17. Februar på Huseby skoleInnkalling - Referat

29. September på Bygdøy skole:  Innkalling - Referat

17. November på Uranienborg skoleInnkalling


2010

07. April på Voksen skole: Innkalling

10. Juni på Vinderen skole:  Innkalling - Referat

30. September på Ruseløkka skole:  Innkalling - Referat

02. Desember på Bestum skole:  Innkalling - Referat -  Presentasjon (Early year) 


2009: 10. November på Øraker ungdomsskole: Innkalling - Referat


2006: Områdemøte 10.Oktober: Referat