Skjermbilde 2014-06-17 kl. 10.57.25

Her finner du lenker til  fra skolegruppemøtene. Vi gjør oppmerksom på at lenkene FØR 2017 er svarte, men klikk på ordene ‘Agenda’, ‘Referat’, ‘Presentasjon’ etc så vil du finne dokumentene.

2020

11. februar, Sagene skole: Agenda – Referat – Presentasjon områdedirektørene

18. mars, Foreldrekonferansen 2020: For mer informasjon, gå til Foreldrekonferansen.

2. april, Årsmøte 2019. For mer informasjon, gå til Årsmøte.

21. april, Marienlyst skole: AVLYST grunnet smittevern rundt covid-19.

15. oktober, digitalt skolegruppemøte for alle skolegruppene: Agenda – Referat – Presentasjon UDE

22. oktober: Ekstraordinært årsmøte. UTSATT grunnet koronasituasjonen.

5. november: Kurs om FAU-arbeid. For mer informasjon fra tidligere år, gå til Grunnkurs.

24. november, digitalt skolegruppemøte for alle skolegruppene: Agenda

_______________________________________________________________________________________________

2019

6. februar, Bjørnsletta skole: Invitasjon – Agenda –  Referat – Presentasjon områdedirektørene

20. mars, Foreldrekonferansen 2019: For mer informasjon, gå til Foreldrekonferansen.

4. april, Årsmøte 2019. For mer informasjon, gå til Årsmøte.

25. april,  Lilleaker skole: Agenda Referat –Presentasjon Lilleaker skole

24. september, Kringsjå skole: Agenda – Referat – Årshjul FAU generelt – Vedtekter for FAU Grefsen skole – Invitasjon Læringsrik mat på AKS – Presentasjon Læringsrik mat på AKS

5. november: Kurs om FAU-arbeid. For mer informasjon fra tidligere år, gå til Grunnkurs.

20. november, Fernanda Nissen skole: Agenda – Referat – Presentasjon områdedirektørene

_________________________________________________________________________________________

2018

13. februar, Ris skole: Agenda – Referat – Presentasjon av Ris skole

15. mars: Foreldrekonferansen 2018. For mer informasjon, gå til Foreldrekonferansen.

4. april, Nordpolen skole: Agenda – Referat – Presentasjon av Nordpolen skole – Presentasjon områdedirektørene

12. april: Årsmøte 2018. For mer informasjon, gå til Årsmøte.

24. september, Grefsen skole: Agenda – Referat – Presentasjon FAU-leder

18. oktober: Innføringskurs i FAU-arbeid. For mer informasjon, gå til Grunnkurs

6. november: Slemdal skole: Agenda – Referat – Presentasjon Slemdal skole – Presentasjon områdedirektørene

 


2017

15. februar, Huseby skole: Invitasjon – Agenda – Referat – SMU spørreskjema – Ressursfordelingsmodellen

27. april, Majorstuen skole: Agenda – Referat – Presentasjon områdedirektørene

27. september, Ila skole: Invitasjon – Agenda – Referat – Presentasjon av Ila skole

19. oktober, Grunnkurs: Invitasjon – Program – For presentasjoner og andre dokumenter, gå til Grunnkurs

15. november, Fagerborg skole: Invitasjon – Agenda – Referat – Presentasjon Fagerborg skole – Presentasjon områdedirektørene

______________________________________________________________________________________________

2016

18. April, Bjørnsletta skole:  Agenda – Referat –  Presentasjon fra områdedirektør

08. september, Grindbakken skole: Invitasjon – Agenda – Referat

Presentasjon Grindbakken skole – Tips, råd og anbefalinger til foresatte ved Lysejordet skole – Voksne For Barn

23. November, Marienlyst skole: Invitasjon – Agenda – Rekruttering til SAMFOR

Presentasjon fra UDE – Presentasjon på Marienlyst skole – Referat

2015

12. Februar, Majorstua skole: Presentasjon  – Referat

23. April, Ruseløkka skole: Invitasjon– Referat –  Presentasjon fra Ruseløkka skole

19. November, Svendstuen skole: Invitasjon 


 

2014 

14. Januar, Lysejordet skole:   Agenda – Referat

06. Mai, Bogstad skole: Agenda  – Presentasjon av Bogstad skole – Referat – Områdemøte våren 2014

09. Oktober på Uranienborg skole: Agenda – Referat

Presentasjon av Uranienborg skole
Rutiner ved fravær – Uranienborg skole

Rutine ved forsent komming
Informasjonshefte 2014-2015


2013

30. Januar på Hovseter skole: Innkalling –  Referat – Presentasjon: Elektronisk registreringssystem

18. April på Øraker skole: Agenda – Referat

07. Mars på Sørkedal skole (Trafikksikring): Referat

10 Oktober på Vinderen skole: Agenda



2012

09. Januar på Bestum skole (Trafikksikring): Innkalling –  Referat

16. Februar på Bestum skole: Innkalling – Referat

05. Mars på Lysejordet skole (Trafikksikring): Innkalling – Referat

22. Mai på Sollerudstranda skole:  Innkalling 

25. Oktober på Lilleaker skole: Agenda – Referat

2011

17. Februar på Huseby skoleInnkalling – Referat

29. September på Bygdøy skole:  Innkalling – Referat

17. November på Uranienborg skoleInnkalling


2010

07. April på Voksen skole: Innkalling

10. Juni på Vinderen skole:  Innkalling – Referat

30. September på Ruseløkka skole:  Innkalling – Referat

02. Desember på Bestum skole:  Innkalling – Referat –  Presentasjon (Early year) 


2009: 10. November på Øraker ungdomsskole: Innkalling – Referat


2006: Områdemøte 10.Oktober: Referat