Styret


Leder: Vickey Bonafede

Vickey   

Vickey.bonafede@redcross.no
Tlf: 95849681

Nestleder: Allan Gloinson

Allan

Allanglo@hotmail.com
Tlf: 90015618

 

Styremedlem: Attia Mirza Mehmood

Attia_Mirza 020217

Attia.mirza@gmail.com

 

Styremedlem: Erlend des Bouvrie

Esmedesbouvrie@gmail.com

 

Administrerende sekretær: Marianne Trettenes

Skjermbilde 2017-03-02 kl. 10.59.17

Postmottak@OsloKFU.no
Tlff: 91584083

Utvalget 


Skolegruppe A

Fungerende leder: Vickey Bonafede Vickey.bonafede@redcross.no

Nestleder: 

 

Skolegruppe B

Leder: Hanne Wangen hanne.wangen75@gmail.com

Nestleder: Karl Nafstad boydnafstad@gmail.com

 

Skolegruppe C

Leder: Allan Gloinson Allanglo@hotmail.com

Nestleder: Erik Olsson Erik.olsson@dnb.no

 

Skolegruppe D

Fungerende leder: Allan Gloinson Allanglo@hotmail.com

Påtroppende leder: Leif Algermissen leif@algermissen.net

 

Skolegruppe E

Leder: Live Kristiane Skarvang live_kristiane@hotmail.com 

Nestleder: 

 

Skolegruppe F

Leder: Kjersti Austdal kjersti@austdal.net 

Nestleder:

 

Ressurspersoner 


Attia Mirza Mehmood
Ressursperson innen holdningsskapende arbeid
Attia.mirza@gmail.com

Raymond Kristiansen
Ressursperson for Oslo KFU
raymondmk@gmail.com

Sven Erik Berget
Ressursperson innen skolebehov
Sven.erik.berget@vikenfiber.no

Erlend des Bouvrie
Ressursperson innen samarbeid med FAU og DS
Esmedesbouvrie@gmail.com

Inger Helene Frivik
Ressursperson for Oslo KFU
Frufrivik@gmail.com

Trine Nystrøm
Ressursperson for Oslo KFU
trinenystrom@gmail.com

Selje Lyngset
Ressursperson for Oslo KFU
Selje.Lyngset@gmail.com

Kristin Nordseth
Ressursperson for Oslo KFU
Kristin.nordseth@gmail.com

Sanja Skaar
Ressursperson for Oslo KFU
Sanja.Skaar@difi.no 

John Sørland
Ressursperson for Oslo KFU
Jsl@nsm.aero

En kontaktliste for KFU-representantene kan lastes opp her: 2017-2018