STYRET I OSLO KFU

En oversiktlig liste over KFU representanter kan også lastes opp: HER!

LEDER I OSLO KFU

Vickey   

VICKEY BONAFEDE
Andre verv: 
Fungerende leder i skolegruppe F

Vickey.bonafede@redcross.no
Tlf: 95849681

NESTLEDER I OSLO KFU

Allan

ALLAN GLOINSON
Andre verv: Leder i skolegruppe C og Barneskoler
Fungerende leder i skolegruppe D

Allanglo@hotmail.com
Tlf: 90015618

STYREMEDLEM I OSLO KFU

ATTIA MIRZA MEHMOOD
Ressursperson for Oslo KFU - 

innen holdningsskapende arbeid
Attia.mirza@gmail.com

STYREMEDLEM I OSLO KFU

ERLEND DES BOUVRIE
Ressursperson for Oslo KFU -
innen samarbeid med FAU/Driftsstyret
Esmedesbouvrie@gmail.com

 

ADMINISTRERENDE SEKRETÆR

MARIANNE TRETTENES
Postmottak@OsloKFU.no
Tlf: 91584083

RESSURSPERSONER FOR OSLO KFU/STYRET

 

ATTIA MIRZA MEHMOOD
Ressursperson for Oslo KFU - 
innen holdningsskapende arbeid
Attia.mirza@gmail.com

SVEIN ERIK BERGET
Ressursperson for Oslo KFU -

Innen skolebehov

Sven.erik.berget@vikenfiber.no

ERLEND DES BOUVRIE
Ressursperson for Oslo KFU -
innen samarbeid med FAU/Driftsstyret
Esmedesbouvrie@gmail.com 

INGER HELENE RUUD FRIVIK
Ressursperson for Oslo KFU
Frufrivik@gmail.com

UTVALGET I OSLO KFU


SANJA KOSTOVSKA SKAAR

Leder i skolegruppe A
Sanja.Skaar@difi.no

INGVILD CARINA NÆRSTAD

Nestleder i skolegruppe A
Naerstad@gmail.com


ALLAN GLOINSON                              

Leder skolegruppe C, Barneskoler
Midlertidig leder i skolegruppe D

Allanglo@hotmail.com
Tlf: 90015618

ERIK OLSSON

Nestleder skolegruppe C, Ungdomsskoler
Erik.olsson@dnb.no
Tlf: 91847585

EMILIE BYFUGLIEN

Ressursperson i skolegruppe C
Ebyfuglien@gmail.com


ALLAN GLOINSON                              

Midlertidig leder i skolegruppe D og
Leder skolegruppe C, Barneskoler

Allanglo@hotmail.com
Tlf: 90015618

JOHN SØRLAND
Vara i skolegruppe D
Jsl@nsm.aero

SELJE LYNGSET

Leder i skolegruppe E/ SAMFOR
Selje.Lyngset@gmail.com

KRISTIN NORDSETH

Nestleder i skolegruppe E
Kristin.nordseth@gmail.com  


VICKEY BONAFEDE

Fungerende leder i skolegruppe F
Vickey.bonafede@redcross.no

TRINE KRISTINE NYSTRØM

Ressursperson i skolegruppe F
Trine@smartfish.no