Styret


Leder: Vickey Bonafede

Vickey   

Vickey.bonafede@redcross.no
Tlf: 95849681

Nestleder: Allan Gloinson

Allan

Allanglo@hotmail.com
Tlf: 90015618

 

Styremedlem: Attia Mirza Mehmood

Attia_Mirza 020217

Attia.mirza@gmail.com

 

Styremedlem: Erlend des Bouvrie

Esmedesbouvrie@gmail.com

 

Administrerende sekretær: Marianne Trettenes

Skjermbilde 2017-03-02 kl. 10.59.17

Postmottak@OsloKFU.no
Tlff: 91584083

Utvalget 


Skolegruppe A

Leder: 

Nestleder: 

Ressursperson: Johna Sørland Jsl@nsm.aero

 

Skolegruppe B

Leder: Hanne Wangen hanne.wangen75@gmail.com

Nestleder: Karl Nafstad boydnafstad@gmail.com

 

Skolegruppe C

Leder: Allan Gloinson Allanglo@hotmail.com

Nestleder: Erik Olsson 

Erik_Olsson 020217

Erik.olsson@dnb.no

 

Skolegruppe D

Midlertidig leder: Allan Gloinson Allanglo@hotmail.com

 

Skolegruppe E

Leder: Live Kristiane Skarvang live_kristiane@hotmail.com 

Nestleder:

Skolegruppe F

Leder: Kjersti Austdal kjersti@austdal.net 

Nestleder:

 

Ressurspersoner 


Attia Mirza Mehmood
Ressursperson innen holdningsskapende arbeid
Attia.mirza@gmail.com

Sven Erik Berget 

Svein_Erik_Berget 020217
Ressursperson i
nnen skolebehov

Sven.erik.berget@vikenfiber.no

Erlend des Bouvrie 
Ressursperson innen samarbeid med FAU/Driftsstyret
Esmedesbouvrie@gmail.com 

Inger Helene Frivik
Ressursperson for Oslo KFU
Frufrivik@gmail.com

Trine Nystrøm
Ressursperson for Oslo KFU
trinenystrom@gmail.com

Selje Lyngset
Ressursperson for Oslo KFU
Selje.Lyngset@gmail.com

Kristin Nordseth
Ressursperson for Oslo KFU
Kristin.nordseth@gmail.com

En kontaktliste for KFU-representantene kan lastes opp her: Oversikt representanter Oslo KFU 2017-2018