Styret


Leder: Live Kristiane Skarvang

   

live_kristiane@hotmail.com 
Tlf: 48145958

 

Nestleder: Attia Mirza mehmood

attia.mirza@gmail.com

Tlf: 99269033

 

Styremedlem: Erlend des Bouvrie

esmdesbouvrie@gmail.com

 

Styremedlem: Kjersti Austdal

kjersti@austdal.net

 

Administrerende sekretær: Marianne Trettenes

postmottak@oslokfu.no
Tlff: 91584083

Utvalget 


Skolegruppe A og B

Fungerende leder: Vickey Bonafede Vickey.bonafede@redcross.no

 

Skolegruppe C og D

Leder: Allan Gloinson Allanglo@hotmail.com

 

Skolegruppe E

Leder: Live Kristiane Skarvang live_kristiane@hotmail.com 

 

Skolegruppe F

Leder: Kjersti Austdal kjersti@austdal.net

 

 

Ressurspersoner 


Vickey Bonafede
Ressursperson for Oslo KFU
Vickey.bonafede@redcross.no 

Sven Erik Berget
Ressursperson for Oslo KFU
Sven.erik.berget@vikenfiber.no

Erlend des Bouvrie
Ressursperson innen samarbeid med FAU og DS
Esmedesbouvrie@gmail.com

Selje Lyngset
Ressursperson for Oslo KFU
Selje.Lyngset@gmail.com

Kristin Nordseth
Ressursperson for Oslo KFU
Kristin.Nordseth@gmail.com

Sanja Skaar
Ressursperson for Oslo KFU
Sanja.Skaar@difi.no 

John Sørland
Ressursperson for Oslo KFU
Jsl@nsm.aero

Severin Zinöcker
Ressursperson for Oslo KFU
severin.zinocker@gmail.com

En kontaktliste for KFU-representantene kan lastes opp her: 2019-2020