I tabellen under kan du finne hvilken skolegruppe din skole tilhører. Alle skolegrupper har en områdedirektør og navnet på dem står nederst i tabellen. Hvis ditt FAU ikke står oppført, vær så snill å gi oss beskjed på postmottak@oslokfu.no.

A B C D E F
Bekkelaget FAU Abildsø FAU Bakås FAU Ammerud FAU Berg FAU Bestum FAU
Bjørndal FAU Brynseng FAU Bjøråsen FAU Apalløkka FAU Bjølsen FAU Bjørnsletta FAU
Bjørnholt FAU Bøler FAU Bryn FAU Frydenberg FAU Bolteløkka FAU Bogstad FAU
Brannfjell FAU FAU på F21 Ellingsrud FAU Grorud FAU Disen FAU Bygdøy FAU
Ekeberg FAU Gamlebyen FAU Ellingsrudåsen FAU Groruddalen FAU Engebråten FAU Grindbakken FAU
Hallagerbakken FAU Godlia FAU Furuset FAU Grünerløkka FAU Fagerborg FAU Holmen FAU
Hauketo FAU Høyenhall FAU Granstangen FAU Hasle FAU Fernanda Nissen FAU Hovseter FAU
Holmlia FAU Jordal FAU Haugen FAU Lakkegata FAU Grefsen FAU Huseby FAU
Karlsrud FAU Kampen FAU Haugenstua FAU Linderud FAU Ila FAU Lilleaker FAU
Kastellet FAU Manglerud FAU Haugerud FAU Løren FAU Kjelsås FAU Lysejordet FAU
Klemetsrud FAU Nøklevann FAU Haukåsen FAU Nordtvet FAU Korsvoll FAU Midtstuen FAU
Lambertseter FAU Oppsal FAU Høybråten FAU Refstad FAU Kringsjå FAU Majorstuen FAU
Ljan FAU Rustad FAU Jeriko FAU Rødtvet FAU Lilleborg FAU Ris FAU
Lofsrud FAU Skullerud FAU Lindeberg FAU Sinsen FAU Maridalen FAU Ruseløkka FAU
Lusetjern FAU Skøyenåsen FAU Lutvann FAU Sofienberg FAU Marienlyst FAU Skøyen FAU
Mortensrud FAU Trasop FAU Rommen FAU Svarttjern FAU Morellbakken FAU Slemdal FAU
Munkerud FAU Tøyen FAU Skjønnhaug FAU Teglverket FAU Møllergata FAU  Smestad FAU
Nedre Bekkelaget FAU Vahl FAU Stasjonsfjellet FAU Tiurleiken FAU Nordberg FAU Sollerudstranda FAU
Nordseter FAU Vetland FAU Stovner FAU Tonsenhagen FAU Nordpolen FAU Svendstuen FAU
Nordstrand FAU Vålerenga FAU Tokerud FAU Veitvet FAU Sagene FAU Sørkedalen FAU
Prinsdal FAU Østensjø FAU Trosterud FAU Vollebekk FAU Tåsen FAU Uranienborg FAU
Rosenholm FAU Tveita FAU Årvoll FAU Ullevål FAU Vinderen FAU
Ryenberget FAU Vestli FAU Ullevålsveien FAU Voksen FAU
Seterbråten FAU Voksentoppen FAU
Stenbråten FAU  Øraker FAU
Toppåsen FAU
Områdedirektører
Jon Isebakke Bente Borrebæk Trond B. Karlsen Wenche Savalov Petter Hagen Brynhild Farbrot